Корзина
171 отзыв
Прийом замовлень на ВЕСНУ 2021 - ВІДКРИТО !!!НАШІ ТОВАРИ

Компанія тимчасово не приймає замовлення та повідомлення.

ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ФГ"Фруктовый сад АТ"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380978659743
+380995629684
+380978659743
+380969580139
Корзина

САЖЕНЦЫ ЧЕРНИКИ / ГОЛУБИКИ

 

Антиоксиданти у твоєму саду.

Так, саме високий вміст антиоксидантів і вітамінів робить цю ягоду такою цінною та корисною для нашого організму. Її  ще називають "Ягодою 21 століття". Вона гальмує процеси старіння і при регулярному споживанні у сезон - омолоджує організм.

Вже відомо велику кількість сортів цієї ягоди, які відрізняються між собою строками достигання, морозостійкістю, смаком, висотою куща, врожайністю. В нашому інтернет-магазині Ви неодмінно знайдете оптимальний для себе сорт!

Якщо Ви вагаїтеся щодо вибору саджанців - ми раді будемо допомогти Вам зробити правильний вибір!

 

 

1 2 3

                 Лохину (голубику, чорницю) високорослу вперше почали досліджувати та виводити сорти ще в середині 19ст. в США. В Європі першими (1925р) почали вирощувати чорницю в Нідерландах.

                  Американські вчені назвали чорницю високорослу ягодою XXI століття через її лікувальні цінності. Адже на відміну від чорниці звичайної, чорниця високоросла (голубіка) містить більшу кількість кальцію, фосфору та цукрів. Досліди на мишах показали, що елагова кислота, що міститься в Чорниці високорослій, гальмує ріст ракових клітин печінки, легень і гортані, а фолієва кислота захищає від  раку матки і благотворно діє на розвиток плоду. Також вчені дослідили, що чорниця здатна відновлювати багато функцій організму і потужно протидіяти старінню.