Саджанець лохини Блюголд (Bluegold) середньо-пізній 4річні контейнер 40л самовивіз
Блю Голд — сорт середньопізнього терміну дозрівання, середньорослий, висотою 1,2-1,5м.
На початку XX століття Фредерік Вернон Ковілл біолог з США, почав працювати над створенням сорту лохини, який би зміг плодоносити не тільки в природному середовищі існування. Через багато років в 1989 році шляхом гібридизації дикоростучих форм, американському селекціонерові Арлену Дрейперу вдалося вивести сорт лохини Блюголд.
Врожайність висока 4,5-7 кг з куща. Плоди середнього розміру, злегка сплющені, з інтенсивним восковим нальотом, світло-блакитного кольору, щільні, з маленьким рубчиком. Досить довго зберігаються і добре транспортуються. Ягоди вживаються у свіжому вигляді, використовуються для промислової переробки або заморожуються, мають подовжений період зберігання. А також придатність до вирощування на балконах та терасах у контейнерах. Зимостійкість висока, витримує до -28 градусів.
Потребує підсиленої підрізки та прорідження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Життєва форма | Плодові чагарники |
| Сорт/Гібрид | Блуголд (Bluegold) |
| Тип продукції | Саджанці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота куща | Середня висота куща - 1,5 м, компактний, вертикальний. |
| Врожайність | 4.5-7.0 кг з куща. Плоди світло-блакитні, середньої величини, кисло-солодкого смаку. При дозріванні не осипаються. Врожай збирається в 2 прийоми. Ягоди добре зберігаються та транспортуються. |
| Вік саджанців та розмір контейнеру | 4річні контейнер 40л самовивіз |
| Культура | Чорниця |
| Плоди | Середні, світло-блакитні, з хорошим смаком. Достатня довго зберігаються та чудово транспортуються |
| Термін дозрівання | Середина липня |
- Ціна: 600 ₴




